217. Dáma s chlapcem
Signováno vpravo dole, přisouzeno František Ženíšek Junior 1877-1935, rámováno, zaskleno
Šířka: 27 cm, výška: 37 cm, rámování: 39 x 29 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč