Tři sourozenci v bavorském kroji
rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1900
Šířka: 38 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 40 x 51
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč