Podvečerní krajina
signováno, vpravo nahoře, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 52 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 47 x 59,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč