219. Malá studentka
datováno a signováno na reversu, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1956
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:12 SELČ
Zbývá: 4d 7h 11m 36s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč