219. Tichá řeka
signatura nenalezena, na rámu oděrky.
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 93 cm, rámování: 109 x 93 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč