22. U vody
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 13 cm, rámování: 24 x 31 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 31.10.2022 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč