220. Lesní motiv
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:13 SELČ
Zbývá: 4d 10h 32m 42s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč