Pohled na město
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 70,5 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč