220. V uličkách města
Nesignováno, nerámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 27 cm, výška: 35,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč