222. Stromořadí
Paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 19 cm, rámování: 40 x 40 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč