223. Francouzská krajina
Paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 33 x 39 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč