223. Portrét
signováno monogramem
Technika: olej na sololitu
Šířka: 16,5 cm, výška: 23 cm
Konec dražby: 12.09.2022 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč