224. Hliněný dům

datováno a signováno azbukou vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1881
Šířka: 33 cm, výška: 23 cm, rámování: 28 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč