224. Konvolut 3ks krajin
signováno vlevo dole, rámováno od 19 x 19 do 24 x 32,5 cm
Technika: olej na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 24 x 32,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč