224. Tetřev
Technika: akvarel
Šířka: 51 cm, výška: 72,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 6d 9h 13m 27s
Vyvolávací cena: 500 Kč