225. Studie dívky
číslováno vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 55,5 cm, výška: 61,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 5d 19h 53m 47s
Vyvolávací cena: 500 Kč