226. Kompozice I.
signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 36 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 07.12.2017 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč