229. Pobřeží
signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na překližce, datace: 1948
Šířka: 54 cm, výška: 34 cm, rámování: 41,5 x 61,5 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:16 SELČ
Zbývá: 11d 16h 14m 4s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč