23. Pohled na kostel - Velký formát
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 88 cm, výška: 115 cm, rámování: 130 x 102 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč