23. Postava v lese
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59,5 cm, výška: 44 cm, rámování: 58 x 73,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč