232. Harlekýn s kolombínou
signováno vpravo dole tužkou, mapy po namočení, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 14 cm, výška: 31 cm, rámování: 51 x 32 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč