234. Kostel
Signováno a číslováno 272/300 vpravo dole
Šířka: 32 cm, výška: 43 cm, rámování: volně v paspartě
Konec dražby: 10.05.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč