235. Dívčí akt
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Materiál: tužka, papír
Šířka: 14,8 cm, výška: 26 cm, rámování: 38,5 x 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:18 SELČ
Zbývá: 4d 6h 24m 4s
Vyvolávací cena: 400 Kč