Lidé v přírodě
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 22,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 49 x 43
Konec dražby: 23.11.2023 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč