Uschlý strom
signováno vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 31 cm, výška: 46,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč