Koupající se

signatura nenalezena, francouzskáb studie obrazu, na reversu originální razítka v originálním blondel rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 46,5 x 38

Konec dražby: 08.08.2022 19:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč