24. Kuřácké zátiší
Technika: akvarel, datace: 1905
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 63 x 74 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč