Stromy
zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 52 x 62
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč