24. Západ Slunce
Signováno vpravo dole - nečitelně, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 34,5 x 43,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč