24. Zimní chalupy

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 31,5 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:11 SEČ

Zbývá: 17d 10h 28m 47s

Vyvolávací cena: 1 100 Kč