Zimní krajina
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 30,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 42 X 36
Konec dražby: 23.11.2023 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč