245. Kytice ve váze
signováno vpravo dole slabě a nečitelně, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 84 cm
Konec dražby: 25.09.2018 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč