245. Pleso ve Vysokých Tatrách
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 94 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:21 SELČ
Zbývá: 11d 12h 11m 11s
Vyvolávací cena: 3 000 Kč