Březový háj
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 56 x 46 cm
Konec dražby: 24.08.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč