25. Cesta mezi domy
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 30 cm, rámování: 36 x 51,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.06.2018 19:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč