25. Klidné ráno u kláštera
Volná malířská deska
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 31 cm, výška: 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč