Na poli

nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 29 x 34 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč