Horizont
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 32,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 42,5 x 52,5 cm
Konec dražby: 19.12.2023 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč