250. Pobřežní krajina
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 52 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 21:23 SELČ
Zbývá: 3d 9h 44m 39s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč