250. Slunce za stromy
signováno a datováno vpravo dole, štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1949
Šířka: 47 cm, výška: 37 cm, rámování: 55,5 x 66
Konec dražby: 22.05.2023 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč