253. Řeka
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 31 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč