254. Světlo
Technika: akryl
Šířka: 81 cm, výška: 67 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 17:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč