256. Rozbouřené moře
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: olej na plátně fixovaný na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 20 cm, rámování: 40,5 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč