257. Moře
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 27,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 33,5 41,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč