259. Pasáček krav
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč