259. Zimní Slunce v přírodě
signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1985
Rámování: 42 x 30 cm
Konec dražby: 07.12.2017 22:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč