Portrét muže

Rámováno, nareversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 52,5 cm, rámování: mírně pošk. 61 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.11.2021 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč