26. Tatry
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 58 x 72 cm
Konec dražby: 19.06.2019 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč