Konvolut 2 děl - Stavby v přístavu
různí autoři, různé techniky, jeden obraz v paspartě, druhý zasklen a zarámován
Šířka: 35 a 27 cm, výška: 25 a 21 cm, rámování: 34,5 x 45,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč