Pohled na Pražský hrad

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 79 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.12.2020 21:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč